Web Tasarım Firmaları Seçmek İçin 12 İpucu
İşletme sahipleri için yeni dönemde en zorlu çalışmalardan biri yeni bir web sitesi oluşturmaktır. İşletmenizi pazarlayabilmek için başarılı web tasarım firmaları ile çalışmalısınız.
Web Sitesi Yapan Şirketler
Kişisel veya kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa rakiplerinizden farklı olmak istiyorsanız doğru ajans ile çalışmalısınız. Sizler web sitesi yapan şirketler seçmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız gerekiyor.
Web Tasarım Yapan Firmalar
Kurumsal yapısını tamamlamak isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için olmazsa olmaz çalışmalardan biri de kurumsal bir web sitesidir. Bunun için de profesyonel şekilde tasarlanan bir web sitesine ihtiyaç olur.
Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Web tasarım hizmetlerinde görülen fiyat çeşitliliği hizmet almak isteyenlerin büyük yanılgılara düşmesine yol açıyor.
SVG Nedir? | Kullanım Alanları
Türkçede vektör imaj formatı veya ölçeklendirilebilir vektör grafikleri olarak geçen SVG, web tasarımı açısından hız ve kolaylık için kullanılan, W3C tarafından geliştirilen, vektör tabanlı bir grafik formatıdır.
UX Tasarım Nedir? | UX Tasarımın Web Sitesindeki Önemi
Ux web tasarım yani user experience kısaca kullanıcı deneyimi olarak tanımlanabilmektedir. UI web tasarımla sık sık karıştırılsa hatta ayırt edilemese de birbirinden farklıdır.
UI Tasarım Nedir? | Web Sitesindeki Önemi
UI web tasarımın açılımı user ınterface yani kullanıcı ara yüzüdür. Aklınıza gelen her platformun özelliklerine sahip bir UI tasarlanabilmektedir. Tasarlanan UI kullanıcı için çok fonksiyonlu ve olabildiğine sade olmalıdır.
Benzersiz Bir Web Tasarıma Sahip Olmanın Önemi
Firmalar kurumsal kimliklerini, iş alanlarını, yaptıkları işin özelliklerini ve daha pek çok şeyi web siteleri sayesinde kitlelere ulaştırırlar. Aslında web tasarımı internetten tanıtılan kurum kimliğidir.
Web Tasarımınızı Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Genelde web sitesi kurmak isteyenler bu konuda hizmet almak için web tasarım firmaları ve ya bireysel çalışan web tasarımcılarından hizmet alırlar. Nasıl bir site istediklerini anlatsalar dahi bazen istedikleri olmaz.
Freelance Web Tasarımcı Nedir? | Ne Yapar?
Web tasarım, kişi yada kuruluşların tanıtımlarını yapmak amacıyla internet browserlarının görüntüleyebileceği şekilde, hazırlanmış özel dizaynlardır. Freelance ise bağımsız serbest çalışan anlamına gelir.
Web Tasarımda (UX) Kullanıcı Deneyimi Sırları
Web tasarım gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Web sitelerinin sayısının artmasıyla internet kullanıcılarının seçenekleri de arttı.
Mobil (Responsive) Web Tasarım Nedir?
Gelişen ve hızlı bir şekilde değişen teknolojinin bize sunduğu birçok cihaz var. Ve bu cihazların çoğunun ekran çözünürlüğü ve boyutu farklıdır. Mobil cihazlar gerek boyutu gerek kullanım ve taşıma kolaylığıyla her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alıyor.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım