Web Sitesi Yenileme: Ne Zaman ve Neden Yapılmalı?
Web siteniz biraz modası geçmiş görünüyorsa muhtemelen yeniden tasarım için bir grafik tasarımcı veya web geliştirici ile çalışmalısınız.
Web Tasarım Firmaları Seçmek İçin 12 İpucu
İşletme sahipleri için yeni dönemde en zorlu çalışmalardan biri yeni bir web sitesi oluşturmaktır. İşletmenizi pazarlayabilmek için başarılı web tasarım firmaları ile çalışmalısınız.
Web Sitesi Yapan Şirketler: Kaliteli Hizmet
Kişisel veya kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa rakiplerinizden farklı olmak istiyorsanız doğru ajans ile çalışmalısınız. Sizler web sitesi yapan şirketler seçmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız gerekiyor.
Web Tasarım Uzmanları: İnovatif Çözümler
Kurumsal yapısını tamamlamak isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için olmazsa olmaz çalışmalardan biri de kurumsal bir web sitesidir. Bunun için de profesyonel şekilde tasarlanan bir web sitesine ihtiyaç olur.
Web Tasarım Fiyatları: Belirleme Stratejileri
Web tasarım hizmetlerinde görülen fiyat çeşitliliği hizmet almak isteyenlerin büyük yanılgılara düşmesine yol açıyor.
SVG Nedir?: Grafik Dünyasında Yıldızı Parlıyor
Türkçede vektör imaj formatı veya ölçeklendirilebilir vektör grafikleri olarak geçen SVG, web tasarımı açısından hız ve kolaylık için kullanılan, W3C tarafından geliştirilen, vektör tabanlı bir grafik formatıdır.
UX Tasarım Nedir? | UX Tasarımın Web Sitesindeki Önemi
Ux web tasarım yani user experience kısaca kullanıcı deneyimi olarak tanımlanabilmektedir. UI web tasarımla sık sık karıştırılsa hatta ayırt edilemese de birbirinden farklıdır.
UI Tasarım Nedir? | Web Sitesindeki Önemi
UI web tasarımın açılımı user ınterface yani kullanıcı ara yüzüdür. Aklınıza gelen her platformun özelliklerine sahip bir UI tasarlanabilmektedir. Tasarlanan UI kullanıcı için çok fonksiyonlu ve olabildiğine sade olmalıdır.
Benzersiz Bir Web Tasarıma Sahip Olmanın Önemi
Firmalar kurumsal kimliklerini, iş alanlarını, yaptıkları işin özelliklerini ve daha pek çok şeyi web siteleri sayesinde kitlelere ulaştırırlar. Aslında web tasarımı internetten tanıtılan kurum kimliğidir.
Web Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler: İpuçları
Genelde web sitesi kurmak isteyenler bu konuda hizmet almak için web tasarım firmaları ve ya bireysel çalışan web tasarımcılarından hizmet alırlar. Nasıl bir site istediklerini anlatsalar dahi bazen istedikleri olmaz.
Freelance Web Tasarımcı Nedir? | Ne Yapar?
Web tasarım, kişi yada kuruluşların tanıtımlarını yapmak amacıyla internet browserlarının görüntüleyebileceği şekilde, hazırlanmış özel dizaynlardır. Freelance ise bağımsız serbest çalışan anlamına gelir.
Web Tasarımda (UX) Kullanıcı Deneyimi Sırları
Web tasarım gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Web sitelerinin sayısının artmasıyla internet kullanıcılarının seçenekleri de arttı.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım