Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Web tasarım hizmetlerinde görülen fiyat çeşitliliği hizmet almak isteyenlerin büyük yanılgılara düşmesine yol açıyor.
Web Tasarım Firmaları Seçmek İçin 12 İpucu
İşletme sahipleri için yeni dönemde en zorlu çalışmalardan biri yeni bir web sitesi oluşturmaktır. İşletmenizi pazarlayabilmek için başarılı web tasarım firmaları ile çalışmalısınız.
SVG (Scalable Vector Graphics) Nedir? SVG Kullanım Alanları Nelerdir?
Türkçede vektör imaj formatı veya ölçeklendirilebilir vektör grafikleri olarak geçen SVG, web tasarımı açısından hız ve kolaylık için kullanılan, W3C tarafından geliştirilen, vektör tabanlı bir grafik formatıdır.
UX Tasarım Nedir? UX Tasarımın Web Sitesindeki Önemi
Ux web tasarım yani user experience kısaca kullanıcı deneyimi olarak tanımlanabilmektedir. UI web tasarımla sık sık karıştırılsa hatta ayırt edilemese de birbirinden farklıdır.
UI Tasarım Nedir? UI Tasarımın Web Sitesindeki Önemi
UI web tasarımın açılımı user ınterface yani kullanıcı ara yüzüdür. Aklınıza gelen her platformun özelliklerine sahip bir UI tasarlanabilmektedir. Tasarlanan UI kullanıcı için çok fonksiyonlu ve olabildiğine sade olmalıdır.
Benzersiz Bir Web Tasarıma Sahip Olmanın Önemi
Firmalar kurumsal kimliklerini, iş alanlarını, yaptıkları işin özelliklerini ve daha pek çok şeyi web siteleri sayesinde kitlelere ulaştırırlar. Aslında web tasarımı internetten tanıtılan kurum kimliğidir.
Web Tasarımınızı Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Genelde web sitesi kurmak isteyenler bu konuda hizmet almak için web tasarım firmaları ve ya bireysel çalışan web tasarımcılarından hizmet alırlar. Nasıl bir site istediklerini anlatsalar dahi bazen istedikleri olmaz.
Freelance Web Tasarımcı Nedir? Freelance Web Tasarımcı Ne Yapar?
Web tasarım, kişi yada kuruluşların tanıtımlarını yapmak amacıyla internet browserlarının görüntüleyebileceği şekilde, hazırlanmış özel dizaynlardır. Freelance ise bağımsız serbest çalışan anlamına gelir.
Web Tasarımda (UX) Kullanıcı Deneyimi Sırları
Web tasarım gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Web sitelerinin sayısının artmasıyla internet kullanıcılarının seçenekleri de arttı.
Mobil (Responsive) Web Tasarım Nedir? Mobil Tasarım Neden Önemlidir?
Gelişen ve hızlı bir şekilde değişen teknolojinin bize sunduğu birçok cihaz var. Ve bu cihazların çoğunun ekran çözünürlüğü ve boyutu farklıdır. Mobil cihazlar gerek boyutu gerek kullanım ve taşıma kolaylığıyla her geçen gün hayatımızda daha fazla yer alıyor.
Profesyonel Web Tasarım Sahibi Olmak İçin 3 Unsur
Web sitelerinin sayısının artması kullanıcıların internet ortamındaki seçim imkanlarını arttırdı. Bu seçenek artışından siteler arası yarış son derece artmıştır.
En İyi Web Tasarım Programları Nelerdir? Web Tasarım Programlarının Özellikleri
Web tasarım yapılırken kullanılan birçok program vardır. Bu programlara bir web tasarımcının son derece hakim olması beklenir.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım