Scooter Uygulamaları: Şehri Keşfetme Zamanı
E-Scooter işi, endüstriler arasında en hızlı büyüyen işletmelerden biridir. Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, E-Scooter işi aracılığıyla taşımacılık sektöründe bir devrim getiriyor.
Oda Kiralama Uygulamaları: Konforlu Konaklamalar
Airbnb global çapta odasını kiralamak isteyen ev sahipleri ile oda kiralama hizmeti alacak olan gezginleri bir araya getiren üçüncü taraf bir platformdur. Özellikle pandemi ile birlikte ülkemizde otel fiyatlarındaki artış birçok turist farklı alternatifler arıyor.
Market Sipariş Uygulamaları: Hızlı ve Pratik Alışveriş
Market sipariş uygulamaları insanlar arasında trend oluyor ve talep üzerine bu sektörün büyümeye devam edeceği öngörülüyor.
Araba Kiralama Uygulamaları: Özgürlüğün Tadını Çıkar
İnsanlar özellikle pandemi ile birlikte güvenli seyahat seçeneklerine daha fazla ilgi gösteriyor. Bu nedenle de şehir içinde veya şehirler arasında yolculuk yaparken toplu taşıma araçlarından uzak duruyorlar.
Gayrimenkul Yazılımları: Hayalindeki Ev Seni Bekliyor
Türkiye’de özellikle son yıllarda gayrimenkul sektöründe büyük bir gelişme görüyoruz. Ülkemizde bu alanda Sahibinden, Emlakjet gibi sektör devleri olsa da bazı yeni uygulamalar ve yerel uygulamalar çok popüler hale gelmeye başladı.
Fiyat Karşılaştır Uygulamaları: En İyi Fiyatı Yakala
Fiyat karşılaştırma uygulaması, kullanıcılarının birçok satıcı / perakendecinin bir veya benzer ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırmasını sağlar.
İndirim Takip Uygulamaları: Fırsatları Kaçırma!
İnsanlar internet üzerinden alışveriş yaparken her zaman indirimlerden yararlanmak ve uygun fiyatlı ürünleri takip etmek istiyorlar. Bu noktada hizmet veren uygulamalara olan yönelim bir hayli fazla oluyor.
Hamilelik Takip Uygulamaları: Anneler için Bilgi Rehberi
Anne adayları gebelik döneminde yoğun bir değişim süreci söz konusudur. Hem bebeğin hem de anne adayının sağlığı için gebelik döneminin sıkı takip edilmesi gerekir.
NFT Game: Eşsiz Oyun Deneyimi
"Blockchain" kavramı ilk olarak 2008 yılında "Satoshi Nakamoto" takma adının arkasındaki bir geliştirici tarafından yaratıldı. Kısaca bir blok zinciri, yalnızca ek uzantılı bir tür dağıtılmış veritabanıdır.
NFT Marketplace Nedir? | Nasıl Kullanılır?
1990'larda blockchain'ler akademik bir kavram olarak ortaya çıktı. Ancak günümüzde çok önemli bir oyun değiştirici olarak dikkatleri çekmeyi başardı.
Dapp: İnteraktif Deneyimler
Günümüzde birçok büyük işletme artık merkezi uygulamaları kullanmaktan kaçınıyor. Merkezi uygulamalardaki kısıtlamalar, kişiselleştirme problemleri ve güvenlik açıkları hızla işletmeleri yeni teknolojiler aramaya itiyor.
Blockchain: Dijital Değişim Motoru
Teknoloji hızlı bir şekilde gelişiyor ve çok farklı ihtiyaçlar için yeni teknolojiler ortaya çıkıyor. Özellikle sınırsız veri girişi ve yapay zekanın hızlı bir şekilde yükselmesi birçok çözümü de beraberinde getiriyor.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım