Profesyonel Mobil Uygulama Nedir?

Profesyonel Mobil Uygulama Nedir?

Profesyonel mobil uygulama kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik akıllı telefon ve tabletler için özel olarak kodlaması yapılan yazılım içerikleridir. Her işletme ve kişisel kullanıcılar hedef kitlesine ulaşabilmek için mobil uygulamaya ihtiyaç duyuyor.

Günümüzde mobil uygulama yaptırmanın ve bu uygulamalara sahip olmanın çok sayıda yolu var. Mobil kullanım her geçen gün artıyor ve mobil alanda birçok sektörde rekabet ortamı da gelişiyor. Bu nedenle de profesyonel bir mobil uygulama tasarımı yaptırmam markalar için çok önemli hale geliyor.

Mobil uygulama ihtiyaçlarınızda öncelikle yaratıcı ve çok yönlü düşünerek hareket edecek bir ekiple birlikte çalışmalısınız. Unutmayın, herkes mobil uygulama yaptırabilir. Ancak gerçekten fark yaratacak bir mobil uygulamaya çok az şirket sahip oluyor.

Kumsal Ajans profesyonel mobil uygulama desteği arayan herkese deneyimli kadrosuyla hizmet veriyor.

Profesyonel Mobil Uygulamaya Neden İhtiyaç Duyulur?

İnternet ortamında mobil cihaz kullanımı her geçen gün artıyor. Bu nedenle de internet üzerinde işletmeler her geçen gün akıllı dijitalleşme yatırımlarına ağırlık vermeye başladılar. Mobil cihazlarda vakit geçirmek isteyen kullanıcılar toplam vakitlerinin %70’ini mobil uygulamalarda geçirmektedir. Bu nedenle işletmeler kullanıcılara ulaşabilmek için profesyonel mobil uygulama desteğine ihtiyaç duyuyor.

Dünyaya paralel olarak ülkemizde de mobil uygulama ihtiyacı bu denli gelişmeye başladığı için mobil uygulamalardan yararlanmamak markalar için çok önemli kayıp sebebi oluyor. Kurumsal marka kimliği oluşturmak istiyorsanız mutlaka sizler de bir mobil uygulamaya sahip olmalısınız.

Kumsal Ajans ile mobil uygulama konusunda sizler de çalışabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

mobil uygulama, profesyonel mobil uygulama yaptırma

Profesyonel Mobil Uygulama Ne Kazandırır?

Günümüzde çok sayıda marka profesyonel mobil uygulama sahibi olmanın ne demek olduğunun farkında olmuyor. Oysa gerçekten kaliteli bir mobil uygulamaya sahip olmak size çok önemli kazanımlar getirebilir;

  • Mobil uygulama ile hedef kitlenize en güncel etkinlikleriniz kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.
  • Profesyonel mobil uygulama müşterilerinize en güncel kampanyalarınızı hiçbir aracı olmadan direkt duyurma fırsatı sağlar.
  • Mobil uygulamanız üzerinden her zaman güncel içerikler paylaşabilirsiniz ve içerik optimizasyonunu profesyonel hale getirebilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş kampanyaları ve en güncel indirim fırsatlarını müşterilerinize hemen ulaştırabilirsiniz.
  • İşletmeler mobil uygulama üzerinden dijital pazarlama faaliyetlerini de yürütmeye başlayabilir.
  • Ürün ve hizmetlerinizi direkt olarak e ticaret siteleriyle entegre bir şekilde mobil uygulamanız üzerinden de pazarlayabilirsiniz.

İnternet kullanıcılar alışverişlerinin %80’ini mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriyor. Bu durum markaları mobil uygulamaya yönlendiriyor. Mobil uygulama kullanımı her geçen gün artıyor ve daha profesyonel hale geliyor. Mobil uygulama üzerinden de direkt olarak müşteri kitlenize ulaşabilirsiniz.

Kumsal Ajans profesyonel mobil uygulama hizmeti ile sizlerin de müşteri kitleniz ile iletişim kurmanızı ve satış rakamlarınızın en üst seviyeye çekmenizi sağlıyor. Mobil uygulama konusunda merak ettiğiniz tüm detayları hemen bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Profesyonel Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Dijital dünyada mobil cihazlar her geçen gün etkisini arttırıyor. Hem bireysel kullanım hem de işletmelerin hizmet dünyası içinde mobil uygulama hızlı ve pratik bir iletişim aracı oluyor. Dünyada mobil kullanıcıları masaüstü kullanıcıların her geçen gün makası açarak geride bırakıyor. Profesyonel mobil uygulama ihtiyacı bu nedenle her işletme için çok önemli hale geliyor.

Mobil uygulamaya ihtiyaç duyan markalar profesyonel mobil uygulama yapan firmalar ile çalışma ihtiyacı duyuyorlar. Sektörünüzde güçlü rakipleriniz varsa ve hedef kitlenize onlardan daha önce ve etkili şekilde ulaşmak istiyorsanız gerçekten kaliteli bir mobil uygulamaya ihtiyacınız olacak. Kullanıcılar artık internet üzerinden mobil deneyim ile vakit geçiriyorlar. Mobil kullanıcıların da önemli bir bölümü vaktini mobil uygulamalar üzerinde geçiriyor. Bu nedenle de internet kullanıcılarının mobil uygulamadan beklentileri de çok yüksektir. Bu durumda mutlaka beklentiye cevap verecek profesyonellikte bir ekiple birlikte çalışmanız gerekiyor.

Mobil uygulama yapan firmalar ile çalışmak istiyorsanız doğru olanı seçmeniz gerekiyor. Profesyonel mobil uygulama sahibi olmak isteyen işletmeler kullanıcı deneyimi yüksek bir çalışma yapacak ekip arayışı içinde oluyor.

Kumsal Ajans tüm müşterilerine olduğu gibi sizler için de en iyi mobil uygulamayı sağlıyor. Mobil uygulama konusunda her zaman ekibimize güvenebilirsiniz. Her sektörden onlarca güçlü referans için mobil uygulama geliştirme konusunda ekibimizle kreatif çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Mobil Uygulama Hizmeti

Mobilde kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları sürekli olarak değişiyor. Bu nedenle kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özel kodlara sahip mobil uygulamalara sahip olmak isteyenler profesyonel mobil uygulama hizmeti almak zorunda kalıyor. Ne kadar kaliteli bir uygulamaya sahip olursanız o kadar geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerin işletim sistemine uygun bir mobil uygulamaya sahip olmak için ekibimizden destek alabilirsiniz. Hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak geliştirilen mobil uygulamalar için bize başvurabilirsiniz. Sizin için temiz kodlama, üstün kullanıcı deneyimi ve basit tasarıma sahip mobil uygulama tasarlıyoruz.

Ekibimiz her sektöre özel mobil uygulama beklentilerine göre tasarım yapıyor. Bu sayede size özel mobil uygulama yazılımı çözümleriyle rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Profesyonel bir marka haline gelmek ve kurumsal yapınızı tamamlamak istiyorsanız mutlaka bizimle çalışabilirsiniz.

Hem markalar hem de kişisel kullanıcılar geri dönüşler için profesyonel mobil uygulama hizmeti almalıdır. Bu sayede uzun vadede müşteri kitlenize ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi daha fazla satabilir ve dönüşüm oranlarını zirveye çıkarabilirsiniz.

Mobil uygulama konusunda tüm beklentileriniz için hemen Kumsal Ajans’a başvurabilirsiniz.

mobil uygulama, profesyonel mobil uygulama yaptırma

Profesyonel Mobil Uygulama Yaptırmak Maliyetli mi?

Son zamanlarda teknoloji mobil alanında şekillenmeye başladı. Mobil telefonlar ortaya çıktıktan sonra mobil internet kullanımı her geçen gün artmaya başladı. Bu nedenle de dijital ortamda varlık gösteren her işletme profesyonel mobil uygulama yaptırmak için harekete geçiyor.

Mobil uygulamalar sayesinde hedef kitlenize çok kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Bu sayede marka ve müşteri sürekli olarak iletişim halinde kalabilir. Kaliteli bir mobil uygulama ile sizler de geniş bir kitleye erişim sağlayabilirsiniz. Profesyonel mobil uygulama yaptırmak isteyenler için sabit bir fiyat söz konusu değildir.

Mobil uygulamada bulunan özellikler, entegrasyonlar ve tasarım fiyatlarda çok farklı rakamlar olmasına yol açıyor. Bu nedenle mobil uygulama için bütçe belirle sürecinden itibaren profesyonel destek almanız gerekiyor.

Profesyonel mobil uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız hemen Kumsal Ajans ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Mobil Uygulamada Ajansın Rolü

Markalar her geçen gün dijitaldeki varlıklarını güçlendirmek için mobil uygulama gibi yenilikçi çözümlere başvuruyorlar. Bu nedenle profesyonel mobil uygulamada ajansın rolü de çok önemlidir. Birçok marka ajans seçimi konusunda zorluklar yaşıyorlar. Bu nedenle ödedikleri bedel karşılığında hizmetin kalitesi her zaman soru işareti olarak kalabiliyor. Mobil uygulamada Android ve IOS işletim sistemleri için tutarlar çok farklı olabilir.

Profesyonel mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız mutlaka ajans seçimine de önem vermelisiniz. Kumsal Ajans olarak alanında deneyimli ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Sektörel, ulusal ve global ihtiyaçlarınıza uygun şekilde bir mobil uygulamaya sahip olmanız için size özel projeleri hayata geçiriyoruz. Mobil uygulama konusunda hemen referanslarımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Web Yazılım

Web Yazılım

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz.  Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinlenir.  Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.

Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da Kumsal Ajans güvencesi devam eder.

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım