Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Web sitenizin veya işletmenizin, daha popüler hale gelmesi için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Reklam, marka ve e-ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde, daha düşük maliyetlerle daha çok müşteri/satış elde edebilirsiniz.

Daha Önceki İşlerimiz

Sunduğumuz Avantajlar

  • Daha az maliyet ile çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal medya fenomenlerinin ürün veya hizmetlerinizi tanıtmasını sağlayabiliriz.
  • Markanızı daha çok kişinin tanımasını sağlayabiliriz.
  • E-ticaret sitelerinizi daha çok satış yapabileceğiniz hale getirebiliriz.
  • Sosyal medya ünlülerinin sizi tanıtmasını sağlıyoruz.
Etkileyici Pazarlama

Etkileyici Pazarlama

Ürünlerinizin veya işletmelerinizin tanıtımını sağlamak için sosyal medya fenomenlerinin; Youtube, Facebook, Twitter, Periscope ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında tanıtımlarınızı sağlıyoruz. Bu sayede, markanız daha güçlü ve ürünleriniz daha tanınmış bir hale gelmektedir.Tüm detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Web Reklam Yönetimi

Web Reklam Yönetimi

Google Adwords ve Facebook gibi reklam platformlarında yapılan, reklam hesabı yönetim çalışmalarıdır. Bu çalışmalar, doğru hedef kitle ve doğru anahtar kelimelerin seçiminin yapılması ile başlamaktadır. 

Bulunduğunuz sektöre özel şekilde analizler yapılır. Analizler sonucunda; aylık reklam maliyetleriniz, erişebileceğiniz kitle ve kişi sayıları size sunulmaktadır. Reklam danışmanlığı hizmeti; size, minimum harcama yapıp elde edebileceğiniz maksimum müşteri sayısına ulaşmanızı sağlamaktadır.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret sitenizde satışlarınızı artırmaya yönelik çalışmalardır. Web siteniz analiz edilir, sattığınız ürün gruplarına göre reklam stratejisi belirlenir. İşlem sonrasında, web sitenizde yapılması gereken değişiklikler (resimlerin ve sitedeki bazı alanların düzenlenmesi, içerik alanlarında düzenlemeler vb.) belirlenir ve belirlenen bu değişiklikler uygulanır. 

Belirlenen reklam strateji sonrasında, hedef kitle analizleri yapılır. Sunulmakta olan bu hizmetin temel amacı, minimum harcama tutarı ile maksimum verim elde edebilmektir.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada daha çok kişiye ve daha çok takipçiye ulaşmanızı sağlayan çalışmalardır. Sosyal medya hesaplarınızın daha popüler hale gelmesi için, ilgi çekici görseller ve etkileşim sağlayan paylaşımlarla daha fazla kişinin sizden haberdar olması sağlanır. 

Bu çalışmalar; Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda yapılır.

SEO

SEO

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan çalışmalar bütünüdür. İlk olarak, web sitenizin iç yapısında analizler yapılır ve düzeltme raporları hazırlanır. Düzeltme işlemi sonrasında, web sitenizin popüler hale getirilmesi için tanıtımlar yapılır. 

Bu çalışmalar, titizlik ve doğru zamanlama ile yapılmalıdır. Aksi, durumda, web siteniz bu durumdan zarar görebilir.

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.