Dijital Tasarım

Dijital Tasarım

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm kurumsal tasarımları hazırlıyor ve basım işlemlerini sağlıyoruz.

Kurumsal kimliğinizi ve tanınırlığınızı bir adım daha ileri taşımanız için, hizmetler ve tasarımlar sunuyoruz.

Daha Önceki İşlerimiz

Sunduğumuz Avantajlar

  • Markanıza uygun kurumsal kimlik çalışmaları sağlayabiliriz.
  • Markanızı daha bilinir hale getirmek için promosyon ürünleri üretiyoruz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bir firmanın kurumsal kimliğinin oluşumunda atılması gereken ilk adım, logo çiziminin yapılmasıdır. Logo çizimi yapılırken; çeşitli bilgi alıverişleri ile detaylar, kullanılması gereken renkler ve istenilirse logo simgesi belirlenir. Sonrasında ise, istenilen düzenlemeler ile çalışma tamamlanır. 

Kurumsal kimlik çalışmasının diğer öğeleri ise; kurumsal kimlik kataloğu, kartvizit, antetli, zarf, e-posta imza tasarımı vb. olarak belirtilebilir. Bu öğeler istekler doğrultusunda arttırılabilir.

Katalog ve Broşür

Katalog ve Broşür

Firmanızın ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için yapılan çalışmalardır. Katalog ve broşür tasarımının, kurumsal kimliğinize en uygun şekilde hazırlanması sağlanır. Katalog ve broşür tasarımında; görsel kullanımının ve yazı karakterlerinin ahenk içerisinde olması ve inceleyen kişinin sizden etkilenmesi sağlanmalıdır. Katalog ve broşür tasarımları, istenilen ölçülerde hazırlanabilir ve basım işlemi yapılabilir.

Muhasebe Dokümanları

Muhasebe Dokümanları

Firmanızın ihtiyacı olan muhasebe dokümanları kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde hazırlanır. Bu dokümanlar; fatura, irsaliye, makbuz vb. öğelerden oluşabilir. Talep edilmesi halinde, farklı dokümanlar da hazırlanabilir.

Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürün tasarımları, kurumsal kimliğinize en uygun şekilde oluşturulur. Bunların başında; genelde, firmaların her yıl müşterilerine dağıtımını sağladığı; ajanda, kalem, defter, anahtarlık, bloknot vb. gibi ürünler gelmektedir. Daha farklı ürün talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.