E-Ticaret

E-Ticaret

İnternet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapabileceğiniz, e-ticaret sitesi tasarımı hizmeti alabilirsiniz. E-ticaret siteniz, tüm banka ve aracı kurum entegrasyonlarına sahip olur.  Müşterilerinizden kolayca kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz bir e-ticaret platformu tasarlanabilir.

Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu e-ticaret sitesi, mobil uygulama gibi birçok çözümü Kumsal Ajans ekibiyle projelendirebilirsiniz. E-ticaret platformları, ürün ve hizmetlerinizin özelliklerine uygun şekilde tasarlanır. Kullanıcı deneyimi yüksek, modern bir e-ticaret platformu sahibi olabilirsiniz. Tüm e-ticaret sitelerinde ücretsiz SSL güvenlik sertifikası sunulmaktadır.

Sunduğumuz Avantajlar

  • Firmamızın içerik yönetim sistemi Kumsal Panel entegrasyonu
  • Kullanıcı deneyimi yüksek e-ticaret sitesi ve mobil uygulama
  • Kolay yönetilebilir e-ticaret sistemi
  • Taleplerinize uygun özellik entegrasyonları
  • Çoklu dil desteği de sunulmaktadır.
Girişimci

Girişimci

İnternet üzerinden, kişisel olarak ürün ve hizmet pazarlayabileceğiniz bir e-ticaret sitesi tasarlıyoruz. Stoksuz e-ticaret ve C2C ticari faaliyetleri yürütebileceğiniz e-ticaret projeleri ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Girişimciler için geliştirilen e-ticaret platformları, tüm mobil cihazlar ve tabletler ile uyumludur. E-ticaret sitesi, kolay yönetilebilir Kumsal Panel ile teslim edilmektedir. Hitap ettiğiniz sektöre özel tasarımlarla, kullanıcı deneyimi, en üst seviyeye çıkarılır.

Pazaryeri entegrasyonlarına sahip e-ticaret platformları ile düşük bütçelerle dijital kanallar üzerinden gelir elde edebilirsiniz. e-ticaret sitesi, ihtiyaçlarınız olan tüm özelliklere ve entegrasyonlara sahip şekilde teslim edilir.

Kurumsal

Kurumsal

E-ticaret siteleri; sektör, ürün ve hizmet grubunuzla uyumlu tasarıma sahip olur.  Platform üzerinde, tüm banka ve aracı kurumlara ait entegrasyonlar sağlanır. Markanızın, kurumsal yapısıyla uyumlu e-ticaret sitesinde, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir altyapı bulunur.

E-ticaret sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Kurumsal e-ticaret sitesi, marka renklerinize uygun, sade ve modern bir tasarıma sahiptir. Kurumsal e-ticaret siteleri, gereksiz kod yapısından arındırıldığı için, sayfa yükleme hızı yüksek bir e-ticaret siteniz olabilir.


Markanızın dijital varlığını güçlendirmek için, e-ticaret sitesi yanında mobil uygulama ve diğer dijital platformlara ait projeler de geliştirilebilir. Bütçenize ve taleplerinize uygun e-ticaret projeleri ile internet üzerinden kolayca satış yapabilirsiniz.

İşinizi bizimle büyütün

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım