Kurumsal Kaynak Planlaması

Kurumsal Kaynak Planlaması

Kurumsal kaynak planlaması, işletmenize ait; finans, insan kaynakları, üretim, pazarlama ve satış gibi tüm unsurları, tek bir yazılım sistemi altında toplayarak kurum içi veri senkronizasyonu oluşturur. İşletmenizde; sipariş,  üretim, satın alma, stok, sevkiyat,  muhasebe gibi tüm birimler tek bir kanal üzerinden kontrol edilebilir.

Kurumsal kaynak planlaması ile işletmenizde iş süreçleri daha verimli hale gelir ve hızlı şekilde yürür. Üstelik iş yerindeki tüm çalışma gruplarını ve tüm sistemleri yazılım çözümleri sayesinde, kolayca kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Sunduğumuz Avantajlar

  • Finansal durumunuzu anlık takip etmenizi sağlıyoruz.
  • İnsan kaynakları yükünüzü hafifletip ihtiyaçlarınıza uygun yazılımlar üretiyoruz.
  • Stok, tedarik, dağıtım ve satışlarınızı yönetebileceğiniz yazılımlar tasarlıyoruz.
  • Profesyonel iş-süreç yönetiminiz için yazılım üretiyoruz.
  • Gereksiz kodlardan arındırılan kod yapısı sayesinde hızlı ve dinamik.
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Profesyonel müşteri ilişkileri yönetimi çözümleri ile şirketinizdeki tüm ilişkiler ve müşteri etkileşimleri kolayca yönetilebilir.  Kumsal Ajans tarafından geliştirilen müşteri ilişkileri yönetim yazılımları sayesinde, ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan kitleye kolayca ulaştırabilirsiniz.

Müşteri yönetim sistemi üzerinden toplanan verilerle; sipariş yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, satış gücü optimizasyonu, iş pazarlama optimizasyonu gibi alanlarda çalışmalar yapılabilir. Müşterilerin etkileşime girebileceği; e-posta, telefon görüşmesi, web sitesi ziyaretleri, mobil uygulama gibi tüm iletişim kanalları yönetilebilir.

Müşteri ilişkileri yönetimi projeleri, işletmenizin ihtiyaçları ve taleplerinize özel olarak optimize edilir. Bilgi teknolojilerini kullanarak potansiyel müşterilerinizin satın alma ve tüketim alışkanlıklarıyla ilgili veriler elde edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM)

İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM)

İnsan kaynakları yönetimi çözümleri ile bordrolama, performans değerlendirme, özlük yönetimi, izin takibi, yan hak yönetimi gibi insan kaynakları süreçleri tek bir merkezden yönetilebilir.  Kumsal Ajans tarafından, taleplerinize uygun tasarlanan insan kaynakları yönetimi yazılımları ile işgücü, zaman ve maliyet açısından tasarruf edebilirsiniz.

İnsan kaynakları yönetim sistemi, modüler yapıda tasarlandığı için, ihtiyacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Web tabanlı kullanımı ile insan kaynakları daha hızlı ve esnek yönetilebilir. İnsan kaynakları yönetim sistemi sayesinde, işe alım sürecinden işten ayrılma sürecine kadar tüm kayıtlar ve raporlar, yasal mevzuata uygun olarak tutulabilir.

İnsan kaynakları departmanı faaliyetleri için özel olarak tasarlanan insan kaynakları yönetim yazılımı, iş yükünü hafifletir ve insan kaynakları departmanındaki tüm unsurların uçtan uca yönetilebilmesine olanak tanır.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Stok yönetim yazılımları ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde stok yönetimi yapabilirsiniz.  Sistem üzerinde stok durumuyla ilgili tüm verilere anlık ulaşabilirsiniz.

Stoklar; anlaşılır, yenilikçi ve kullanıcı deneyimi yüksek bir panel üzerinden yönetilebilir. Stok yazılımı; barkod dizaynı, çoklu ölçü birimi, kritik stok takibi, stok detay kodu, maliyet yönetimi, kullanıcı gruplarına göre stok gizleme gibi farklı özellikler barındırmaktadır. Taleplerinize uygun ek özellikler, istediğiniz zaman eklenebilir.

Stok takip sistemine, çoklu satıcı takibi entegre edilebilir. Farklı tedarikçi ve iş ortakları, tek bir merkez üzerinden yönetilebilir. Sektörünüze uygun olacak dinamik stok yönetimi ile ürünlerinizi takip edebilirsiniz.

Üretim Yönetimi (PLM)

Üretim Yönetimi (PLM)

Üretim yönetimi sistemi ile ürünün hammadde olarak elde edildiği andan satışa sunulma sürecine kadar tüm süreçler takip edilebilir. Üretim zincirinde her aşamada maliyet analizi yapılabilir. İşletmenizin üretim döngüsünü kolayca yönetebilir ve planlayabilirsiniz.

Üretim yönetimi (PLM) ile tedarik zincirinizle boşluk oluşmaz. Stok durumu, stok bakiyesi ve ani talep artışları tek bir yönetim paneli üzerinden izlenebilir. Tedarikçi portalı, otomasyon takibi, kalite kontrol, depo yönetimi, verimlilik gibi tüm konularda üretim süreci yönetilebilir.

Üretim yönetim yazılımları, taleplerinize uygun olarak optimize edilir. Stok durumu, üretim süreci ve depolar ile ilgili detaylı raporlar alınabilir ve verimlilik hesapları yapılabilir. Üretim yönetimi sayesinde, aşırı stoklamanın önüne geçilebilir ve kazanç oranı arttırılabilir.

Tedarik Yönetimi (SRM)

Tedarik Yönetimi (SRM)

Tedarik yönetim sistemi ile ürünlerin satın alma süreçleri uçtan uca yönetilebilir.  Ürünlerinize olan taleplerden faturaya kadar tüm süreçleri, tedarik yönetimi ile takip edebilirsiniz.  SRM sistemi, kullanıcı dostu yönetim paneli ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle, satın alma birimi faaliyetlerini kolaylaştırır.

Tedarik yönetimi yazılımlarına; planlama temelli tedarik, kaynak yönetimi, bütçe kontrolü, sözleşme yönetimi, katalog yönetimi, teklif ve ihale yönetimi gibi birçok ek özellik entegre edilebilir. Tedarikçiler ve işletme arasındaki iletişim, yönetim sistemi üzerinden sağlanır.

SRM satın alma sürecinde, operasyonel yükleri azaltır ve operasyon sürecinin yönetilebilmesini sağlar. Tedarikçilerle ilişkiler kurumsal sistem üzerinden izlenebilir ve kolayca yönetilebilir. Tedarik yönetim sistemi ile satın alma iş yükü hafifler ve stratejik satın alma süreci hız kazanır.

Dağıtım Yönetimi (SRM)

Dağıtım Yönetimi (SRM)

Dağıtım yönetimi ile depolama ve dağıtım süreci tek merkezden izlenebilir. Dağıtım süreci ile ilgili analiz raporları alınabilir, dağıtım planlaması yapılabilir.  Dağıtım yönetim sistemi, kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun olarak optimize edilir.

Dağıtım ağı, gerçek zamanlı takip edilebilir, geçmişe yönelik dağıtım faaliyetleri kolayca görülebilir. SRM, Kumsal Ajans kalitesiyle kolay yönetilebilir şekilde tasarlanır. Dağıtıcı, saha ekipleri, planlama yöneticileri, sistem operatörleri ve yöneticiler dağıtım şebekesi bilgilerine erişebilir.

Dağıtım yönetim yazılımları, dağıtım zincirinizdeki hataları ortadan kaldırır. Ağ güvenilirliği ile operasyonel verimlilik artırılır. Ayrıca, operasyon masrafları da en aza indirilebilir. Tüm dağıtım ağı, verimli ve güvenilir bir şekilde yönetilebilir. Dağıtım yazılımı, değişen ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilebilir.

Finans Yönetimi

Finans Yönetimi

Finans yönetim sistemi ile işletmenizdeki birçok bileşeni kontrol altında tutarak sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Profesyonel finans yönetimi sayesinde, geleceğe yönelik finans stratejileri geliştirilebilir ve finans verileri saklanabilir.

Kolay yönetim paneli üzerinden bütçe ve yatırımlar yönetilebilir, gerçek zamanlı raporlar alınabilir. Finans yönetimi yazılımı, finansal süreçlerin pratik ve işlevsel bir şekilde yürütülmesini sağlar. Finans yönetim sistemi işletmenizin ihtiyaçlarına adapte edilir.

Cari hesap takibi, şube yönetimi, cari risk takibi, risk yönetimi, kasa yönetimi, stok, kar-zarar analizi, gelir gider takibi gibi birçok ek özellik finans yönetim sistemine eklenebilir. Sistem üzerinden satış, sipariş, tahsilat ve teklif bazında veri yönetilebilir. Haftalık, aylık ve yıllık performansınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Satış yönetimi ile satış faaliyetleri detaylı olarak kayıt altına alınabilir. Müşteri teklifleri, teklif takipleri, sipariş takibi, sipariş sevkiyat takibi, depolama takibi, tedarik zinciri tek bir yönetim paneli üzerinden yönetilebilir.

Satış yönetim yazılımı sayesinde, teklif sürecinden ödeme sürecine kadar müşteri yönetimi gerçekleştirilebilir. İşletmenizin kurumsal yapısına uygun şekilde projelendirilen satış yönetim yazılımı; ihtiyaçlarınıza özel, yenilikçi teknolojilerle planlanır.

Satış sürecindeki tüm adımları hızlı bir şekilde yönetebilir. Satış yönetim sistemi sayesinde zamandan tasarruf sağlanabilir. Sistem üzerinden, aylık ve yıllık satışlarınıza yönelik detaylı veriler elde edilebilir. Sisteme; ürün ve hizmet takibi, anlık stok kontrolü, müşteri bakiye takibi, faturalandırma, tedarikçi takibi gibi birçok süreç entegre edilebilir. Satış yazılımı, modern ve sade arayüzü sayesinde, satış sürecinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Ayrıca istediğiniz zaman finansal süreçlerinizi kontrol edebilirsiniz.

İşinizi bizimle büyütün

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım