ClickCease
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Markanızın mobil varlığını güçlendirecek, tüm mobil uygulama projelerinizi, özenle tasarlıyoruz.  Akıllı telefon ve tabletlerde çalışacak mobil uygulamaların tamamı, UX (kullanıcı deneyimi) tasarımlarıdır.

Kurumsal ve bireysel taleplerinize özel, mobil uygulama tasarımı ile, dijital varlığınızı güçlendirebilirsiniz. Mobil uygulama tasarımı çizimi öncesinde, tasarım şeması ve işleyiş belirlenerek taleplerinizi karşılayacak bir mobil uygulama geliştirilir.

iOS Uygulamaları

iOS Uygulamaları

iOS uygulamaları ile iOS işletim sistemine tamamen uyumlu bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.  iOS mobil uygulama, kullanıcı dostu ve modern bir yapıda tasarlanır. Projenizin ihtiyacı olan tüm çözümlerini barındırır. iOS mobil uygulama ile 1 milyar üzerinde Apple kullanıcısına ulaşabilirsiniz.

Apple markette yer alan mobil uygulama, iPhone marka tüm akıllı telefon ve iPad modellerinde çalışabilir. Markanızın dijital görünürlüğünü üst seviyeye çıkaracak iOS uygulama, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanır.

iOS mobil uygulama tasarımı sonrasında, size raporlar sunulur. Taleplerinize yönelik tüm geliştirmeler yapıldıktan sonra, test ve son kontroller yapılır. Mobil uygulamanız, Apple markette yayına hazır olarak teslim edilir. iOS mobil uygulama ile Apple markalı cep telefonu ve tabletlerde hızlı performans sağlanır.

Android Uygulamaları

Android Uygulamaları

Android uygulamaları ile birçok akıllı telefon ve tablet kullanıcısına erişilebilir.  Öncelikle projeden beklentileriniz dinlenir ve projenizin hedeflerine yönelik teknik ve stratejik planlama yapılır.

Planlama süresi sonrasında, modern yazılım teknolojileri kullanılarak taleplerinize uygun bir Android mobil uygulama tasarlanır. Test, iyileştirme ve son kontroller sonrasında Android uygulama, yayına hazır halde teslim edilir.

Android uygulamaları ile Google Play Store ve Huawei App Gallery üzerinden milyarlarca mobil kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Android mobil uygulamalar, markanızın ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır. Uygulama projeleri, Android işletim sistemine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerde kullanıcı deneyimi dikkate alınarak tasarlanır.

Çapraz Platform Uygulamalar

Çapraz Platform Uygulamalar

Çapraz platform uygulamalar ile Android ve iOS platformlarında çalışan tek bir mobil uygulamaya sahip olunabilir.  React Native, Flutter ve diğer mobil teknolojiler ile farklı işletim sistemleriyle uyumlu mobil uygulama geliştirilebilir.

Markanız, çapraz platform mobil uygulamalar ile performans kaybı olmadan, düşük maliyetlerle, daha fazla kullanıcı ve takipçiye ulaşabilir. Çapraz platform uygulamalar sayesinde, pazara daha hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Kumsal Ajans; işlevsellik, performans, kullanıcı deneyimi ve kaliteden ödün vermeden, native uygulamalar kadar kullanışlı uygulamalara sahip olmanızı sağlar. Mobil uygulama, markanızın ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır. Çapraz platform uygulama tasarımı sonrasında, destek hizmetlerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Akıllı Saat Uygulamaları

Akıllı Saat Uygulamaları

Akıllı saat uygulamaları sayesinde, akıllı saat kullanıcılarına erişebilirsiniz.  En çok tercih edilen giyilebilir teknolojiler arasında yer alan akıllı saatlerde, markanızı temsil edecek bir uygulamaya, Kumsal Ajans ile kavuşabilirsiniz.

Akıllı saat uygulamaları, farklı işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilir. Tüm akıllı saat uygulaması tasarımları, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden gerçekleştirilir. Geliştirilen tüm tasarımlar test edilir ve onayınızla yayına hazır hale getirilir.

Akıllı saat kullanıcıları, farklı kullanıcı hareketlerinde, markanıza ait uygulamayı kolayca kullanabilir. Tüm akıllı saat uygulamaları, zamanla, ihtiyaçlarınız ve kullanıcı alışkanlıklarının değişmesi sebebiyle, geliştirilebilme odaklı tasarlanır.

İşinizi bizimle büyütün

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım