TV Uygulamaları

TV Uygulamaları

Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için TV uygulamaları projeleri hayata geçiriyoruz. Her televizyon markasının market bölümünden indirilebilecek kullanıcı deneyimi yüksek TV uygulaması projelerinde yanınızdayız.

TV uygulamaları işletmenizin kurumsal yapısına uygun şekilde tasarlanır. Marka renkleri, kurumsal kimlik entegrasyonu yapılır. TV uygulamalar ilerleyen dönemde değişen ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilir.

Sunduğumuz Avantajlar

  • Avrupa’da büyük markaların odaklanmaya başladığı TV uygulamaları alanında markanızı ileriye taşıyabilirsiniz.
  • Markanızı akıllı TV kullanıcıları arasında da ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.
  • Sektörünüzde Türkiye’de TV uygulamaları konusunda öncü marka haline gelebilirsiniz.
  • İstediğiniz akıllı televizyon markasına özel TV uygulaması projeleri geliştirilebilir.
  • TV uygulamaları değişen taleplerinize uygun olarak her zaman geliştirilebilir.
Tizen

Tizen

Tizen, Samsung akıllı televizyonlarda kullanılan bir işletim sistemidir. Tizen uygulama geliştirme hizmeti ile markanız Samsung akıllı televizyonlarda ulaşılabilir hale gelir.  Kullanıcı deneyimi yüksek, hızlı ve pratik bir Tizen uygulaması ile Samsung kullanıcılarına ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcı deneyimine sahip ve hızlı bir Tizen uygulaması ile markanızı güçlendirebilirsiniz. Tizen işletim sistemi bulunan tüm cihazlarda çalışacak olan uygulama, markanızın ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanır.

WebOS (LG)

WebOS (LG)

WebOS uygulamalar ile LG markasına ait yeni nesil akıllı televizyonlarda markanız yer alabilir.  WebOS son sürümleriyle uyumlu olarak geliştirilen uygulama, LG akıllı televizyonlarda Full HD ve 4K çözünürlük desteğiyle çalışabilir.

WebOS uygulamaları taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak kişiselleştirilebilir. Uygulamayı WebOS yeni sürümlerine göre geliştirebilir ve güncelleyebilirsiniz.

tvOS (Apple)

tvOS (Apple)

Apple marka tüm televizyonlarda çalışacak bir tvOS uygulama mağazasında yayınlanacak bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Apple TV cihazlarının tamamıyla uyumlu, markanızın ihtiyaçlarına özel bir tvOS uygulaması projeleri için sizlere destek oluyoruz.

tvOS uygulama ile markanızı, internet bağlantısı olan tüm Apple televizyonlarda erişilebilir kılabilirsiniz. Uygulama, markanızın yapısına ve taleplerinize uygun şekilde entegre edilir. tvOS uygulamanızı istediğiniz zaman geliştirebilir ve yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

Android TV

Android TV

TV uygulamaları ile birden fazla markaya ulaşmak için Android TV uygulamalarına sahip olabilirsiniz. Android TV uygulaması ile Philips, Sony, Vestel,  Arçelik gibi birçok önemli televizyon markalarında markanız, ulaşılabilir hale gelir.

Google tarafından geliştirilen Android TV markette, markanızın ihtiyaçlarına özel, uygulama projeleri tasarlıyoruz. Android TV uygulaması, ihtiyaçlarınıza göre entegre edilir. Android TV bulunan tüm akıllı televizyonlarda, uygulamanız indirilebilir.

İşinizi bizimle büyütün

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım