Sosyal CRM Nedir? Sosyal CRM Avantajları Nelerdir?
Sosyal CRM, işletmelerin müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) stratejilerini sosyal medya faaliyetlerine entegre etmesidir. Her işletme müşterileriyle direkt olarak iletişim kurabilmek için sosyal medyayı kullanıyor.
Dijital PR Nedir? Dijital PR Neden Gereklidir?
Dijital PR, sosyal medya platformları ve web siteleri üzerinden işletmelerin müşterilerle iletişim kurması sürecidir. Yani halkla ilişkiler sürecinin sanala ve dijitale indirgenmiş hali olarak da nitelendirilebilir.
Dijital Ajans Nedir? Doğru Dijital Ajans Nasıl Seçilir?
Bir dijital ajans arama motorları, e ticaret, web sitesi tasarımı gibi birçok alanda hizmet alabileceğiniz bir iş ortağıdır. Dijital ajanslar sandığınızdan çok daha fazla alanda işlerini yürütür.
Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Sosyal Medya Yönetiminin İşinize Faydaları Nelerdir?
Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen addır.
Coronavirüs Sürecinin Dijital Pazarlamaya Etkileri Nelerdir?
2020 yılı hafızalarımızda yaşanan birçok kötü olayla yer alacak. Özellikle 2020 Mart ayından itibaren tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgını hem ülkeleri hem de birçok sektörü derinden etkiledi.
Dijital Pazarlama Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı Nasıl Seçilir? Dijital Pazarlama Ajansı Neler Yapar?
Dijital pazarlama, sanal ortamlar üzerinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz, geleneksel reklam yöntemlerine göre çok daha avantajlı olan bir pazarlama biçimi olarak lanse edilmektedir.
Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir? Doğru Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?
Android OS ve iOS ileri mobil teknolojilerinin gelişmesiyle beraber sosyal medya anlamında pek çok seçenek karşımıza çıkmaya başlamıştır.
Sosyal Medya Kullanımının Firmalar (İşletme ve Kurumlar) İçin Önemi Nedir?
Sosyal medya yönetimi; sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılacağı, kitlelere hangi adımlarla iletişim kurulması gerektiğini, hesapların büyümesi için hangi adımların atılması gerektiği, görüntü ve hitap yönetiminin nasıl olmasını ve beklenmeyen durumlar için hangi yolların izlenmesi gerektiğini gösteren yönlendirmedir.
Influencer Marketing (Etkileyici Pazarlama) Nedir? Influencer Marketing (Etkileyici Pazarlama) Kimler Kullanmalıdır?
Influencer marketing bir pazarlama stratejisidir; Türkçeye etkileyici pazarlama olarak çevrilebilir.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım