Coronavirüs Sürecinin Dijital Pazarlamaya Etkileri Nelerdir?
2020 yılı hafızalarımızda yaşanan birçok kötü olayla yer alacak. Özellikle 2020 Mart ayından itibaren tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgını hem ülkeleri hem de birçok sektörü derinden etkiledi.
İntranet Yazılımı Nedir? İntranet Yazılım Kullanım Alanları Nelerdir? Intranet Yazılımı Ne İşe Yarar?
İntranet yazılımı; bir kurum bünyesindeki bilgi ve işlemleri paylaşmaya yarayan sistemlerdir. Bu sistemler kapalı devre çalışmaktadır.
İntranet Nedir? İntranet Ne İşe Yarar? İntranet Kullanım Alanları Nelerdir?
İntranet; bir kurum içinde haberleşmeyi ve kurum içi iletişimi sağlayan, kurumlara özel oluşturulan web sitesi ağıdır. Bu sistemler kurulduğu kuruluş içinde bulunan bilgisayar ve yerel geniş ağların birbirine bağlanmasını sağlar.
Web Yazılımı Nedir? Web Yazılım Hangi Alanlarda Kullanılır?
Web yazılımı, tarayıcılar aracılığıyla görüntülenebilen dinamik ya da statik sayfalara verilen adlardır.
Dijital Pazarlama Nedir? Dijital Pazarlama Ajansı Nasıl Seçilir? Dijital Pazarlama Ajansı Neler Yapar?
Dijital pazarlama, sanal ortamlar üzerinde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz, geleneksel reklam yöntemlerine göre çok daha avantajlı olan bir pazarlama biçimi olarak lanse edilmektedir.
Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir? Doğru Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?
Android OS ve iOS ileri mobil teknolojilerinin gelişmesiyle beraber sosyal medya anlamında pek çok seçenek karşımıza çıkmaya başlamıştır.
Dijital Ajans Nedir? Doğru Dijital Ajans Nasıl Seçilir?
Dijital Ajans, alışılagelmiş reklam ajanslarından farklı olarak; Online ve dijital ortamların tüm imkânlarını en verimli şekilde kullanarak faaliyetlerini sürdüren kuruluşlara verilen genel isimlerdir.
Mobil Uygulama Nedir? Mobil Uygulamalar Ne için Kullanılır?
İlk iPhone ve iOS işletim sisteminin tanıtımıyla birlikte akıllı telefonlardaki rağbet hat safhaya çıkmıştır.
Sosyal Medya Kullanımının Firmalar (İşletme ve Kurumlar) İçin Önemi Nedir?
Sosyal medya yönetimi; sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılacağı, kitlelere hangi adımlarla iletişim kurulması gerektiğini, hesapların büyümesi için hangi adımların atılması gerektiği, görüntü ve hitap yönetiminin nasıl olmasını ve beklenmeyen durumlar için hangi yolların izlenmesi gerektiğini gösteren yönlendirmedir.
Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Sosyal Medya Yönetiminin İşinize Faydaları Nelerdir?
Sosyal medya yönetimi; Sanal alemdeki sayfa ve hesapların kullanılırken bunun nasıl olması gerektiğini, nasıl yollar izleneceğini, herhangi bir durum karşısında hangi yöntemlere başvurulacağını,marka tanıtım ve yönetimlerinin nasıl olması gerektiğini ve tüm bunların düzenli ve uyumlu bir şekilde yönetilmesine verilen addır.
Mobil Uygulama Nedir? Mobil Uygulama Neler İçin Kullanılabilir?
İlk iPhone ve iOS işletim sisteminin tanıtımıyla birlikte akıllı telefonlardaki rağbet hat safhaya çıkmıştır.
SVG (Scalable Vector Graphics) Nedir? SVG Kullanım Alanları Nelerdir?
Türkçede vektör imaj formatı veya ölçeklendirilebilir vektör grafikleri olarak geçen SVG, web tasarımı açısından hız ve kolaylık için kullanılan, W3C tarafından geliştirilen, vektör tabanlı bir grafik formatıdır.