ClickCease
Scooter Uygulaması
E-Scooter işi, endüstriler arasında en hızlı büyüyen işletmelerden biridir. Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, E-Scooter işi aracılığıyla taşımacılık sektöründe bir devrim getiriyor.
Oda Kiralama Uygulaması
Airbnb global çapta odasını kiralamak isteyen ev sahipleri ile oda kiralama hizmeti alacak olan gezginleri bir araya getiren üçüncü taraf bir platformdur. Özellikle pandemi ile birlikte ülkemizde otel fiyatlarındaki artış birçok turist farklı alternatifler arıyor.
Market Sipariş Uygulaması
Market sipariş uygulamaları insanlar arasında trend oluyor ve talep üzerine bu sektörün büyümeye devam edeceği öngörülüyor.
Araba Kiralama Uygulaması
İnsanlar özellikle pandemi ile birlikte güvenli seyahat seçeneklerine daha fazla ilgi gösteriyor. Bu nedenle de şehir içinde veya şehirler arasında yolculuk yaparken toplu taşıma araçlarından uzak duruyorlar.
Gayrimenkul Uygulaması
Türkiye’de özellikle son yıllarda gayrimenkul sektöründe büyük bir gelişme görüyoruz. Ülkemizde bu alanda Sahibinden, Emlakjet gibi sektör devleri olsa da bazı yeni uygulamalar ve yerel uygulamalar çok popüler hale gelmeye başladı.
Fiyat Karşılaştırma Uygulaması
Fiyat karşılaştırma uygulaması, kullanıcılarının birçok satıcı / perakendecinin bir veya benzer ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırmasını sağlar.
İndirim Takip Uygulaması
İnsanlar internet üzerinden alışveriş yaparken her zaman indirimlerden yararlanmak ve uygun fiyatlı ürünleri takip etmek istiyorlar. Bu noktada hizmet veren uygulamalara olan yönelim bir hayli fazla oluyor.
Hamilelik Takip Uygulaması
Anne adayları gebelik döneminde yoğun bir değişim süreci söz konusudur. Hem bebeğin hem de anne adayının sağlığı için gebelik döneminin sıkı takip edilmesi gerekir.
History Of Web Design
he history of web design dates back to the early days of the World Wide Web, which was developed in the late 1980s and early 1990s.
What is web design?
Web design is the process of creating and designing websites. It involves a range of skills and disciplines, including web graphic design, user interface design, and search engine optimization.
Sosyal Medya Ajansları
Sosyal medya ajansı, müşteriler için sosyal medya pazarlama stratejileri ve kampanyaları geliştiren ve yürüten yaratıcı bir şirkettir.
Web Sitesi Yenileme Nedir? | Hangi Durumlarda Yapılabilir?
Web siteniz biraz modası geçmiş görünüyorsa muhtemelen yeniden tasarım için bir grafik tasarımcı veya web geliştirici ile çalışmalısınız.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım