Web Sitesi Yapan Şirketler
Kişisel veya kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa rakiplerinizden farklı olmak istiyorsanız doğru ajans ile çalışmalısınız. Sizler web sitesi yapan şirketler seçmek istiyorsanız bizlere ulaşmanız gerekiyor.
Web Tasarım Yapan Firmalar
Kurumsal yapısını tamamlamak isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için olmazsa olmaz çalışmalardan biri de kurumsal bir web sitesidir. Bunun için de profesyonel şekilde tasarlanan bir web sitesine ihtiyaç olur.
Mobil Uygulama Tasarımı
Dijital kimliğiniz içinde mobil uygulamalarınızın çok önemli bir işlevi vardır. Çünkü bir mobil uygulama sayesinde internet kullanıcılarının önemli bir bölümüne ulaşabilirsiniz.
Profesyonel Mobil Uygulama Nedir?
Profesyonel mobil uygulama kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik akıllı telefon ve tabletler için özel olarak kodlaması yapılan yazılım içerikleridir. Her işletme ve kişisel kullanıcılar hedef kitlesine ulaşabilmek için mobil uygulamaya ihtiyaç duyuyor.
İstanbul Mobil Uygulama Şirketi
Türkiye’de tüm dünyada olduğu gibi mobil cihazların kullanımı sürekli bir artış gösteriyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar web sitelerini uygulamalar üzerinden de çalıştırma fırsatı veriyor.
Mobil Uygulama Ajansı Nedir?
Hayatımızı kolaylaştıran en önemli yardımcılar arasında mobil uygulamalar bulunuyor. Bilgisayar kullanımı yanında mobil uygulamalar taşınabilir olduğu için çok daha yaygın olarak tercih ediliyor.
Mobil Uygulama Yazılımı Nedir? | Nasıl Yapılır?
Mobil uygulama yazılım; cep telefonu ve tabletlerde kullanılabilmesi için özel olarak geliştirilen yazılımlardır. Yani bir mobil cihazda çalışan tüm uygulamalar özel yazılımlar sayesinde geliştiriliyor.
Mobil Uygulama Firmaları İstanbul
Akılı telefon ve tabletler her geçen gün daha fazla içimize giriyorlar. Durum böyle olunca da mobil kullanıma yönelik politikalara talep her geçen gün artıyor.
Türkiye’de Mobil Uygulama Yapan Firmalar
Türkiye’nin dijital istatistiklerine baktığımızda nüfusun %77’si akıllı telefon kullanıyor. Bu da ortalama 60 milyon civarında bir akıllı telefon kullanımı olduğunu gösteriyor.
Kurumsal Mobil Uygulama Yaptırma
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de mobil internet kullanımında çok önemli bir artış var. İnsanlar günlük hayatta yoğun bir süreç geçirdiği için bilgisayar yerine mobil kullanımı tercih ederek zaman kazanıyorlar.
Sosyal CRM Nedir? | Avantajları
Sosyal CRM, işletmelerin müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) stratejilerini sosyal medya faaliyetlerine entegre etmesidir. Her işletme müşterileriyle direkt olarak iletişim kurabilmek için sosyal medyayı kullanıyor.
Dijital PR Nedir? | Neden Gereklidir?
Dijital PR, sosyal medya platformları ve web siteleri üzerinden işletmelerin müşterilerle iletişim kurması sürecidir. Yani halkla ilişkiler sürecinin sanala ve dijitale indirgenmiş hali olarak da nitelendirilebilir.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım