Web Tasarım

Web Tasarım

Var olan veya yeni kurulan işletmenizin, modern bir kurumsal kimliğe sahip olması için web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Yaptığınız işin yapısına uygun, (e-ticaret tasarımı, kurumsal web sitesi tasarımı, UX kullanıcı deneyimi web tasarımı)  web tasarımları oluşturabiliriz.

Daha Önceki İşlerimiz

Sunduğumuz Avantajlar

  • Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemimiz olan "Kumsal Panel" entegrasyonu
  • UX web sitesi ve mobil uygulama tasarımları
  • Kolay yönetilebilir (demo talebinde bulunabilirsiniz.)
  • Çoklu dil desteği bulunur
  • Wireframe çalışma sistemi
  • Google Lighthouse'da üst düzey puanlamaya sahip web siteleri
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal yapınıza uygun ve modern çizgilerle oluşturulan web sitesi tasarımlarıdır. Oluşturulan tasarımlarda, kullanıcılarınızın site içi aktivelerini kolay ve doğru bir şekilde yapabilmesi ve sizlere daha rahat ulaşabilmesi sağlanır. Tasarımlarda uygun yazı karakteri kullanımı ve uyumlu yardımcı renkler kullanılır. Tüm mobil ve tablet cihazlarıyla uyumludur.

 Kumsal Ajans; kendi geliştirdiği, gereksiz kodlardan arındırılmış “Kumsal Panel” adlı içerik yönetim sistemine sahiptir. Bu sayede, kullanıcılarınız sayfaların açılmasını beklemeden kolayca web sitenizde dolaşabilirler. Çoklu dil desteğine sahip “Kumsal Panel” yönetici paneli sistemi ile istediğiniz dillerde yayın yapabileceğiniz web sitelerine sahip olabilirsiniz. 

Tüm müşterilerimize, web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz ek geliştirmeler yaptırıp, web sitenizi farklı özelliklere sahip bir yapı haline de getirebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz e-ticaret siteniz oluşturulurken tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları sağlanmaktadır. Bu sayede; müşterilerinizden, kolay bir şekilde kredi kartı ile ödemeyi tahsil edebilirsiniz. E-ticaret sitesi tasarımları, günümüz tasarım standartlarına uygundur. Satışı yapılan ürün grubuna uygun şekilde tasarımlar üretilmektedir. 

Web sitesi tasarımlarımızda renk uyumu, belirlenen rengin tamamlayıcı renkleri kullanılarak sağlanmaktadır. Oluşturulan tasarımlar, mobil cihaz ve tabletler ile uyumludur. Gereksiz kodlama yapısından arındırılmıştır. Bu sayede, sayfa yükleme hızı yüksek bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz. Ayrıca, tüm müşterilerimize web site güvenliği sağlanması için SSL (Güvenlik) sertifikası, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ek olarak; oluşturduğumuz e-ticaret siteleri, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir alt yapıya sahiptir.

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı

İhtiyacınız olan tüm mobil uygulama tasarımlarını tasarlayabiliriz. Mobil uygulama tasarımlarımızın tümü UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarımlarıdır.  Mobil uygulama tasarımı çizimi yapılmadan önce tüm tasarım şeması ve işleyiş sistemi çıkarılıp, istenilen yapı tam olarak belirlenir. Sonrasında ise işiniz çok daha kolaydır.

Kullandığımız Teknolojiler

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.