Web Tasarım

Web Tasarım

İşletmenizin ve markanızın kurumsal kimliğe sahip olması adına yenilikçi web sitesi projeleri oluşturuyoruz. Faaliyet alanınıza uygun olarak e-ticaret, kurumsal web sitesi, UX kullanıcı deneyimi yüksek web tasarım çalışmalarınızı, deneyimli ekibimizle yürütebiliriz.

Daha Önceki İşlerimiz

Sunduğumuz Avantajlar

  • Yönetim sistemimiz “Kumsal Panel” entegrasyonu
  • Gelişmiş kullanıcı deneyimi (UX) sunan web tasarım çalışmaları
  • Mobil cihazlarla uyumlu web sitesi tasarımı
  • İşlevsel ve kolay yönetilebilir yönetim paneli
  • Çoklu dil desteği sunan altyapı çözümü
  • Wireframe çalışma sistemi
  • Google Lighthouse üzerinde yüksek puanlamaya sahip web siteleri
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

İşletmenizin çalışma sistemi, vizyonu, misyonu ve kurumsal yapısı ile uyumlu modern dokuya sahip web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Tüm web tasarım projelerimizde ziyaretçilerinizin web sitenizde kolay işlem yapabilmesine ve markanıza daha kolay ulaşabilmesine odaklanılır.  Arama motoru dostu yazı karakteri  seçilip  kurumsal kimliğinizi barındıran bir web sitesi tasarlanır.

Tüm web siteleri mobil cihaz ve tabletlerle uyumluluk içerir. Kumsal Ajans web tasarım projelerinde kendi içerik yönetim sistemi olan “Kumsal Panel” kullanılmaktadır. “Kumsal Panel” gereksiz kodlardan arındırılmış bir sistemdir. Yönetim panelindeki çoklu dil desteği ile web sitenizde istediğiniz dillerde yayın yapabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım projelerimizde web sitesi güvenliğini sağlayacak SSL güvenlik sertifikasından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda markanıza özel tasarım çalışmalarıyla kişiselleştirilmiş web sitesine sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Kumsal Ajans internet üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşıp satış gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret sitesi projeleri de yürütmektedir . E- ticaret sitesinde tüm banka ve aracı kurum entegrasyonları gerçekleştirilmektedir.

E-ticaret sitesi tasarımları profesyonel web tasarım unsurlarına uygundur. Sektörünüzle ve satışını yaptığınız ürünlerin yapısıyla uyumlu bir tasarım projesi üretiyoruz. Web tasarım projelerinde renk uyumu ve kurumsal renk kullanımına özen gösterilir.

E-ticaret siteleri mobil cihaz, tablet ve modern internet tarayıcılarıyla uyumlu olarak tasarlanır. Gereksiz kodlama yükünden arındırılan web sitesi ile sayfa yüklenme hızı yüksek e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Web sitenizin güvenliği için SSL güvenlik sertifikasını ücretsiz olarak sunulmaktadır. E-ticaret siteniz özel taleplerinizi karşılayacak şekilde optimize edilebilir. Gelişmiş altyapı sayesinde müşteri deneyimi kusursuz, marka değerinizi yükseltecek e-ticaret tasarımı gerçekleştirilir.

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı

İhtiyacınız olan tüm mobil uygulama tasarımlarını tasarlayabiliriz. Mobil uygulama tasarımlarımızın tümü UX (Kullanıcı Deneyimi) tasarımlarıdır.  Mobil uygulama tasarımı çizimi yapılmadan önce tüm tasarım şeması ve işleyiş sistemi çıkarılıp, istenilen yapı tam olarak belirlenir. Sonrasında ise işiniz çok daha kolaydır.

Portfolyo Web Sitesi Tasarımı

Portfolyo Web Sitesi Tasarımı

Portfolyo web  sitesi tasarımı ile en dikkat çekici projelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilmenize olanak tanır.  Web sitesi üzerinde çalışmalarınızı, ürün ve hizmetlerinizi estetik ve şık bir tasarımla sunabilirsiniz.

Çevrimiçi portföyler sayesinde potansiyel müşterilerinize uzmanlığınızı gösterebilirsiniz. Portfolyo web sitesi tüm mobil cihazlar ve tabletlerle uyumludur. Kolay yönetilebilir “Kumsal Panel” sayesinde kurumsal kimliğinizi, çalışmalarınızı, konumunuzu, iletişim bilgilerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Portfolyo web sitesi tasarımı ile çalışmalar profesyonel bir düzenle sergilenir. Güçlü altyapı sayesinde çalışmalarınızı sorunsuz yükleyebilirsiniz. Sistem üzerinde resim boyutlarını özelleştirebilir ve çalışmalarınızı istediğiniz düzende sergileyebilirsiniz.

Portfolyo web sitesi uyumlu renk seçenekleriyle tasarlanır. Arama motoru dostu yazı fontları kullanılır. Tüm web sitesi projelerinde site güvenliğini sağlayan SSL sertifikası ücretsiz sunulmaktadır. Kişiselleştirilebilir portfolyo web sitesi tasarımı projeleriyle marka otoritenizi güçlendirebilirsiniz.

Kullandığımız Teknolojiler

İşinizi bizimle büyütün

Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.

Uzmanlığımızı ve yeteneğimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim.
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
Biz Sizi Arayalım